همه دسته ها
  فیلترها

  تولید محتوای تصویری استاندارد

  در فروش اینترنتی کالا از آن‌جایی که مشتری به صورت فیزیکی به کالا دسترسی ندارد محتوای تصویری نقش بسیار مهمی در معرفی محصولات ایفا می‌کند.

  چرا عکس ها مهم هستند ؟

  عکس‌های محصولات نقش بسیار زیادی در تصمیم‌گیری مشتریان برای خرید آن محصول ایفا می‌کنند. هرچه عکس موثرتر باشد، فروش بیشتر خواهد شد. عکس‌ها کمک می‌کنند که مشتری آنلاین تصور کند کالا را در اختیار دارد و با خیال راحت آن کالا را از تمام جهات بررسی کند. مشتریان آنلاین در واقع عکس‌ها را می‌خرند و کالا را تحویل می‌گیرند. با توجه به اهمیتی که عکس کالاها دارند استانداردهایی برای این عکس‌ها در نظر گرفته می‌شود که در تصاویر زیر می‌توانید با تعدادی از این استانداردها آشنا شوید:

   

  فضای خالی موجود در عکس پشت سفید به مشتری اجازه‌ می‌دهد تا روی ویژگی‌های کالا متمرکز شود. وقتی از کالایی با پس زمینه‌ی کاملا سفید عکاسی می‌شود شما می‌توانید روی کارکردهای آن کالا تمرکز کنید و به راحتی این کالا را با نمونه‌های دیگر به صورت بصری مقایسه کنید. وظیفه‌ی دیگری که عکس پشت سفید کالا دارد نشان دادن تمایز یک کالا با کالاهای دیگر و دادن اجازه‌ی فکر کردن به مشتری است. در این مورد عکس‌ها درست مانند ویترین مغازه‌ها عمل می‌کنند. اگر شما یک ویترین خلوت با میزان قابل توجهی فضای خالی داشته باشید، مشتری به راحتی می‌تواند دو یا سه محصول شما را با یکدیگر مقایسه کند، اما اگر ویترینی درهم و شلوغ داشته باشید، دیگر امکان این مقایسه وجود نخواهد داشت.

  منبع: دیجی کالا