همه دسته ها
  فیلترها

  درباره ما

  اینجا هرچی‌مارکته؛ فروشگاهی که در اون هر چی که بخوای رو می‌تونی پیدا کنی.

  هرچی‌مارکت متولدشده‌ی متناسب با این روزهای دنیاست که دغدغه‌های روزمره بیشتر و بیشتر شدند و ما رو احاطه کردند، لیست کارهای در صفِ انجام هرروز طولانی‌تر می‌شن درحالیکه روزها هنوز فقط بیست‌وچهار ساعتن. به فراخور این دنیای جدید و دغدغه‌های جدید، وقتشه که نوع جدید خرید هم جایگزین نوع قدیمی‌تر و پرمکافات‌ترش بشه.

  هرچی‌‌مارکت برای زمین و انسان‌هاشه؛ اینجاست تا هم شما نفس راحتی بکشید و وقت بیشتری برای خودتون داشته باشید و هم زمین دود و آلودگی‌های کم‌تری ناشی از رفت‌آمدهای طولانی، حجم انبوه ترافیک و... رو به خودش ببینه. خریدهاتون رو بذارین رو دوش هرچی‌مارکت و زمان بیشتری به خودتون و عمر بیشتری به زمین هدیه بدید.

  در هرچی‌مارکت، دست‌ها حرف می‌زنن؛ دست‌های دورونزدیک سرزمینمون که سخن‌هایی از جنس زیبایی‌ها، رنگ‌ها، نقش‌ها و ... دارن با چشم‌های نازنین شما.

  مارکتی که میزبان شماست با افتخار مخلوقات دستان هنرمندان هم‌وطن را با کیفیتی عرضه می‌کند که هم شایسته‌ی این هنر باشد و هم شایسته‌ی شما و اعتمادتون. این مارکت ماموریت اجتماعی خود می‌داند که به مثابه پلی میان هنرمندان و خریداران باشد؛ در جهت تسهیل سازوکار خریدوفروش و فراهم‌آورنده‌ی بستری برای رونق و رشد بیشتر کسب‌وکارهای خانگی.